Hakkımızda

Yenilikçi Ön Muhasebe Programı olarak yolculuğumuz burada, bizim için yeni olmayan bir alanda profesyonelliğe doğru ilk adımlarıyla başlıyor. Peki biz kimiz? Nasıl buralara geldik?

Tekrom Bilişim A.Ş. 2003 yılında kurulmuştur. IT & Bilişim Teknolojileri alanında yazılım geliştirmek ve sistem entegrasyonu odaklı olarak faaliyet alanını belirlemiş, zaman içerisinde faaliyet alanını destekleyici alanlarda hizmet vermeye başlamıştır. Başarının sağlanabilmesi için yazılım üreticileri ile tüketicilerin senkronize çalışmalarının mecburiyeti, sistem entegrasyonu alanında geniş bir kadro ile hizmet vermemizde ilham kaynağı olmuştur.

Bilişim sektörünün en büyük dört sorununun Güven, Zaman, Anlama ve Bilgi olduğununu kabullenerek bu dört unsurun, olması gerektiği şekilde olduğunda başarı ve müşteri memnuniyetinin geleceği bilinciyle, 15 yıldır;

Dürüst hizmet vererek müşterinin GÜVEN'ini kazanmak, Planlanan ZAMAN'da hizmeti veya üretimi tamamlamak, müşteriye çözüm üretmek, Müşteri ile aynı dili konuşabilmek, onun sorunlarını iyi tespit ederek onu ANLAMAK ve ona doğru çözümü önermek, Problemin nereden kaynaklandığını tespit edebilmek için BİLGİ'ye sahip olmak, ZAMAN'ı verimli kullanarak en hızlı çözümü üretebilmek için BİLGİ'ye sahip olmak ve BİLGİ'ye her türlü yatırımı yapmak, eğitim salonunun ışığının söndüğü her anı geri atılan bir adım saymak, TEKROM'u bugünlere getirmiştir.

Diğer Markalarımız; E-Ticaret devi T-Soft, ücretsiz E-Ticaret çözümlerimiz E-Ticaretin ve JettyCart, büyük veri toplayıp analizi yapan Smartydata, N11 ile ortak yürüttüğümüz n11Magazam, Pazaryeri Entegrasyonlarını tek pencereden yapabildiğimiz T-Soft Connect ve ConnectProf, E-Ticaret çözümlerimiz olarak T-Sost Apps, PriTracker, WeLikeShop, T-CallCenter, WeTraceApp ve SendHeap, testlerimiz için T-Case, destek hizmetini kolaylaştırmak için Nildesk ve server izlemek için Monitorink ve dahası için uğraştığımız henüz yayınlanmamış onlarca markamız..

Fiyatlar

Popüler Plan

40₺ + KDV 1 Yıl Boyunca Ücretsiz
  • Aylık Ödeme ile istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.
  • 3 kullanıcı oluşturma hakkı
  • Ekstra 2 fatura şablonu
  • 350 Cari/Ürün, 1000 Fatura (Aylık - E-Fatura Dahil Değildir.)
Şimdi Dene!